Friday, 27. November 2020
 
   
 


3/2018

 

H.O.M.i.E.

brezen 2019

 

 

Obsah

 

Předplatné
David Kalista


MILÍ ČTENÁŘI!

 

Každý z vás to už určitě někdy slyšel: „…únik z komfortní zóny!“ To možná platí nyní v ekonomice nebo v zaměstnání, ale doma určitě ne. Právě doma je komfortní zóna místem, kde jsme nejraději. Tam odpočíváme, žijeme, jíme, milujeme. A také právě zde dáváme průchod svým opravdovým citům. Právě tady dochází ke splnění touhy po jisté autentičnosti a pocitu bezpečí.

 

H.O.M.i.E. vstupuje do nového roku s vydáním, které je takových pocitů plné. Na následujících stránkách

v té souvislosti prezentujeme nejen hebký nábytek i doplňky. V Brianze jsme vytvořili příběh, jehož obsahem je nový textilní nábytek, který se nyní těší velké oblibě – ať už je potahem samet, hedvábí, damašek nebo tvíd, na následujících stránkách najdete celou řadu inspirativních podnětů pro vytvoření zcela osobní komfortní zóny.

 

Aby nezůstalo jen u „prázdných“ slov, načrtli jsme vám novou domácí komfortní zónu, která reflektuje aktuální trendy i moderní změny v rámci dispozice. Náš redaktor Norman Kietzmann zaznamenal všechny zásadní změny a pro toto vydání H.O.M.i.E. návrhl plán ideálního domova. Už během jeho průběžných rešerší mne potěšilo, že se takzvaná Living Kitchen dostala do reálného světa bydlení. Aktuální trendy velmi dobře odráží veletrh nábytku imm Cologne. Jako již tradičně se magazín H.O.M.i.E. vypravil na opulentní noční vycházku po výstavišti a nafotil pro vás celou řadu novinek. Představujeme vám je na 16 stránkách.

 

Citlivý přístup a komfortní výsledek. Zhruba tak nějak by se dala vystihnout i poslední realizace ateliéru de.fakto, který pro svého klienta vytvořil interiér inspirovaný Vilou Tugendhat. S emocemi ostatně pracuje i Martin Pošta, ředitel festivalu Signal, jehož poslední ročník v ulicích hlavního města navštívilo 600 tisíc lidí. V rozhovoru, který jsme s ním připravili, nám mimo jiné nastínil pozadí i složitost produkce i místa, kam nás tento svátek světla, umění a lidské kreativity letos zavede. A rozhodně je na co se těšit.

 

Příjemné čtení!

 

Tak příjemnou zábavu!


Další číslo vychází 29. února 2019.