Sunday, 24. September 2023
 
   
 09/14

Obsah

 

Předplatné

David Kalista


Vítejte v cestovatelském speciálu H.O.M.i.E.!

 

V tomto vydání H.O.M.i.E. jsme se, jako každé léto, vypravili na cestu kolem světa.
Naším cílem jsou přitom byly nové módní a fascinující realizace, které vám mohou posloužit jako inspirativní příklady současného designu v rámci veřejného prostoru. H.O.M.i.E. vám prostřednictvím svého průvodce nabízí 10 tipů z 20 měst, které potěší všechny vášnivé cestovatele a milovníky designu. V té souvislosti vám poskytujeme záruku naprosté aktuálnosti: 90 % lokací, které vám v tomto čísle doporučujeme, se světu otevřelo během posledních 12 měsíců. Jako loajální čtenáři H.O.M.i.E. si navíc můžete být jisti tím, že redaktoři magazínu H.O.M.i.E., stejně jako ambasadoři celého světa, se kterými spolupracujeme, své tipy vybírali velmi pečlivě, takže zážitek je zaručen.

H.O.M.i.E. představuje svá doporučení, která stojí na výjimečné architektuře a inovativním interiérovém designu – najdete zde nové hotely, smyslné restaurace, rušné bary, hypermoderní kanceláře, fascinující obchody, luxusní spa, stylové kluby, obdivuhodné ekoprojekty i nepřehlédnutelné dominanty. Celkem je to 200 čerstvých tipů, které na svých cestách oceníte.

Nad rámec našeho striktního výběru bych se s vámi rád podělil o jeden vlastní zážitek. Nejsou to ani dva měsíce, co jsem byl na večeři v kodaňské restauraci Höst, a musím se přiznat, že na tu designovou a kulinářskou kratochvíli hned tak nezapomenu. Věřím, že nebudu vzpomínat sám – i prestižní světová organizace Restaurant & Bar Asscociation ohodnotila tento podnik jako nejlepší restauraci planety. Samozřejmě to celé není jen o excelentní kuchyni.Také seversky laděný interiér má schopnost vás jako hosta neustále překvapovat. Zkrátka je to místo, které mohu s čistým svědomím doporučit, stejně jako všech 200 ostatních.

Přeji vám příjemnou zábavu, skvělé zážitky,
a hlavně šťastnou cestu s H.O.M.i.E.

 


 

Další číslo vychází 12. září 2014.

 

 

 H.O.M.i.E. ePaper