Wednesday, 29. November 2023
 
   
 


04-05/2013

 

H.O.M.i.E.

duben–květen 2013

 

 

Obsah

 

Předplatné
David Kalista


MILÍ ČTENÁŘI!

 

S H.O.M.i.E. si udržíte přehled – opět vám přinášíme čerstvé
novinky ze světa designu!


Designgrandezza. Jedenáct slavných značek (od B&B Italia, přes Lema, až po Rimadesio) magazínu H.O.M.i.E. otevřelo své výstavní a prezentační prostory v Brianze, epicentru italského designu, kousek od Milána.

Trendy přímo z Itálie
– 16 stran espritu a skvělého stylu na vás čeká nejen v magazínu, ale také ve videoformátu na YouTube, který najdete pod heslem H.O.M.E.movie Showroom_new. V Itálii jsme se cestou z Brianzy zastavili v Miláně, kam nás do svého nového bytu pozval jeden nejmenovaný módní magnát. H.O.M.i.E. tak představuje práci architekta Ottaviana Ciabattiho, který pro něj vytvořil kreativní loft zalitý světlem. A Itálie do třetice: Piero Lissoni, jeden z nejslavnějších a nejpracovitějších designérů na světě, dostal slovo v exkluzivním rozhovoru pro H.O.M.i.E.. Prozradil nám své nové nápady, aktuální trendy i vlastní vize. Podrobně se zaobíráme i koupelnou. Designéři totiž její charakter postupně mění na soukromou wellness zónu. Jedná se o mezinárodní trend, který se odráží i v hygienickém chování – což potvrzují i aktuální výsledky mezinárodních studií. H.O.M.i.E. proto přichází s 10 stranami svěžích nápadů pro vaše domácí lázně.

Venkovní nábytek:
nejnovější kolekce venkovního nábytku se v dubnovém čísle H.O.M.i.E. představují ve správném světle. Tentokrát si můžete prohlédnout ty nejlepší kousky přímo na zeleném trávníku.

Zákon a pořádek v kuchyni:
při vaření potřebujeme mít všechno po ruce. H.O.M.i.E. vám poradí, jak nejlépe uložit pánve, koření a mnohé další nezbytnosti.

Novinky ze světa aut:
nakupování přímo z pohovky, udržování kontaktů kliknutím na myš, kulturní tipy v reálném čase: internet už způsobil v našem životě dost velkou revoluci. A teď přišlo na řadu i auto. Stále více automobilek tak objevuje nové možnosti, jak inteligentním způsobem propojit vůz s okolním světem. H.O.M.i.E. podrobně popisuje tento aktuální trend, který z aut dělá chytré a komunikativní přátele. 

Trojrozměrný tisk
je považován za novou průmyslovou revoluci 21. století. Už nějakou dobu totiž z 3D tiskáren vypadávají svítidla, nábytek, vázy, ale třeba i šperky. Cílem budoucnosti je, aby každá domácnost měla vlastní továrnu, takže se máte na co těšit.

Užijte si to!

 


Další číslo vychází 17. května 2013.