Wednesday, 29. November 2023
 
   
 


09-10/12

 

H.O.M.i.E.

Duben - Květen 2012

 

 

Obsah

 

Předplatné
David Kalista


MILÍ ČTENÁŘI!

 

Vítejte v jubilejním vydání magazínu H.O.M.i.E.
Jsme s vámi doma už pět let!

Doma je zkrátka doma. H.O.M.i.E. se tak po pěti letech cítí i v Česku. Už půl desetiletí vám nabízíme inspiraci, aktuální trendy a do vašich životů přinášíme moderní svět.

H.O.M.i.E. jako jeden z prvních časopisů propojil kulturu bydlení se světem designu, módy, architektury, médií a osobního transportu, se všemi technologickými vymoženostmi, které nám dnešní doba nabízí. Spousta věcí, jejichž projekt byl před pěti lety jen pouhou vizí, se jevila jako hodně vzdálená budoucnost. Dnes už ale máme ledničky, které jsou zároveň počítačem a televizí, smartphony jako walkman, foťák a kameru v jednom, auta, jež myslí dopředu, a kosmickou architekturu, která je zcela soběstačná. Tento svět vám nabízíme na našich stránkách. Už jich bylo přes 5 000. H.O.M.i.E. přitom vychází v sedmi zemích, a každé číslo si tak v součtu koupí více než 130 000 čtenářů – tím se řadíme mezi největší designové časopisy ve střední Evropě. Díky vám!
V H.O.M.i.E. představujeme příznivce a spojence všeho krásného. V tomto jubilejním vydání nás mimořádně těší, že i osobnosti jako Miroslav Dostalík z české ambiciózní značky TON, Jakub Berdych ze studia Qubus nebo ředitel české pobočky firmy Vitra Jiří Zavadil se v H.O.M.i.E. cítí jako doma. Celkem vám osobně představíme patnáct strážců kvality a vkusu, kteří společně s námi zásobují Česko prvotřídním designem. Blíže se ale můžete seznámit i s fotografkou Bárou Prášilovou, která nás pozvala k sobě domů. O spolupráci s Giuliem Cappellinim jsme si pak povídali s designérem Janem Plecháčem. V rozhovoru nám mimo jiné přiznal, že se právě v těchto dnech se svým parťákem Henrym Wielgusem snaží doladit poslední detaily nové kolekce, kterou představí na Designbloku.
Nabízíme chytrá řesení, a to nejen pro sběratele. Protože naše vzpomínky a koníčky mají za následek hromadění, H.O.M.i.E. pro vás mimo jiné vybral osm výjimečných regálů a policových systémů, kam uložíte vše od A do Z. Vedle jejich mimořádné variability si přitom můžete být jisti tím, že jejich vzhled bude v prostoru působit jako magnet.
S prstem na tepu aktuálních trendů: H.O.M.i.E. od prvního čísla prezentuje moderní pocit z bydlení. I tentokrát tomu není jinak. Kromě toho, že vám ukážeme, co dnes sluší obývacím pokojům, koupelnám, ložnicím a kuchyním, s námi neztratíte krok ani v oblasti spotřebičů a nových médií. Nechte se inspirovat a užijte si to! 

Další číslo vychází 25. října 2012