Wednesday, 29. November 2023
 
   
 


07-08/12

 

H.O.M.i.E.

Duben - Květen 2012

 

 

Obsah

 

Předplatné 

Milí čtenáři!

Vítejte v kuchyňském speciálu magazínu H.O.M.i.E.
Přinášíme vám čerstvé novinky z Milána.

H.O.M.i.E. vás zve na bohaté designové menu – na kuchyňské novinky z veletrhu EuroCucina v Miláně. Mimo to vám zvlášť naservírujeme žhavé inovativní sporáky s přívlastkem „State of the Art“. Tímto číslem zaženeme váš hlad po designu.

Exkluzivně v H.O.M.i.E.: výhodou magazínu H.O.M.i.E. je, že patří k prvním, kdo vás informuje o novinkách. Tentokrát představuje ty nejdůležitější trendy z oblasti nábytku a bytového zařízení, které byly na jaře k vidění v Miláně. To všechno na vás čeká nejen na papíře, ale také jako film na YouTube.

Krásný domov ale najdete i v českých luzích a hájích. Dokonce i v těch moravských, kde svou poslední realizaci dokončili architekti ze studia Olgoj Chorchoj. Exkluzivně vám z této vily ve tvaru krystalu přinášíme reportáž. Na moravě jsme se přitom zdrželi o chvilku déle, abychom v Brně v rozhovoru vyzpovídali architekta Vladimíra Ambroze, jehož úsilí a vášeň vzkřísily interiér vily Tugendhat.

Stylová sídla: H.O.M.i.E. navštívil nové centrály firem, které dlouhodobě určují směr v oblasti designu, vývoje a výroby nábytku. A to jen kvůli tomu, abychom vám mohli přiblížit atmosféru míst, kde oblíbený nábytek získává tu nejlepší formu.

Doma s nadhledem: v naší velké rubrice „Jak na to“ vám tentokráte poradíme, jak upéci perfektně maso. Kromě toho pomůžeme zvládnout situace, kdy máte pocit, že se vaše dítě nachází na úplně jiné planetě.

Tempo s designem: designová instance profesor Paolo Tumminelli v tomto čísle převzal, pouze pro H.O.M.i.E., roli porotce a rozhodoval o mistru Evropy v auto designu.  

Užijte si to!

Další číslo vychází 13. července 2012.