Wednesday, 29. November 2023
 
   
 


2-3/12

 

H.O.M.i.E.

Únor - Březen 2012

 

 

Obsah

 

Předplatné 

Milý čtenáři,

 

Vítejte v trojnásobném vydání H.O.M.i.E.

Novinky z Kolína nad Rýnem. Jako doma se skandinávským designem.

 

Byl to opravdu velkolepý svátek designu. Na už tradičním zahajovacím gala večeru, kam zvali společně Mezinárodní veletrh nábytku „imm cologne“, Design Post a designový časopis o moderním bydlení H.O.M.i.E. Celá branže se sešla v kolínském Alter Wartesaal na akci Design Night. Designéři jako Patricia Urquiola, EOOS, Konstantin Grcic, Patrizia Moroso, nejlepší producenti a prodejci zde oslavili velkolepý start do nového roku s velkou porcí H.O.M.i.E. feelingu.

 

Veletrh v Kolíně nad Rýnem se tento rok stal opravdovou metropolí designu. H.O.M.i.E. vám v tomto vydání nabízí první procházku zářivým a nablýskaným světem novinek. Stalo se už dobrou tradicí, že magazín H.O.M.i.E. jako první představuje nový nábytek. Již léta prezentujeme aktuální trendy z oblasti módy & nábytku.

Obojí si našlo v časopise H.O.M.i.E. svůj domov. H.O.M.i.E. poskytuje přístřeší designu, módě, architektuře a novým technologiím. Svobodě, která vzniká z tohoto propojení, se říká lifestyle, jemuŽ tu dáváme zázemí.

 

Kolín nad Rýnem zazářil na designovém nebi a na severu září už delší dobu design

a architektura ve své jasné podobě. Není proto žádným překvapením, že téměř každý magazín věnuje svoji pozornost Skandinávii: Helsinky jsou jeho hlavním městem a bonita severního souseda je také v tvorbě ikonických tvarů. H.O.M.i.E. přináší Triple-A-Design ze Skandinávie a představuje opravdu exkluzivní, současný obraz tvarově plnohodnotné tvorby na severu Evropy. Najdete zde jeho hlavní milníky v designu a příkladný výběr norského chápání moderního domu. Tak tedy: „Go ahead and come H.O.M.E.“

 

Další číslo vychází 29. března 2012.