Wednesday, 29. November 2023
 
   
 


12/11

 

H.O.M.i.E.

Prosinec 2011

 

 

Obsah

 

Předplatné 

Milý čtenáři,

vítejte v H.O.M.i.E. , ve světě odpočinku a uvolnění.

Naleznete zde nápady pro zábavu u vás doma.

 

Na přelomu roku přichází H.O.M.i.E. s vydáním, které vás má naladit na největší veletrh nábytku v severní části Evropy: imm Cologne – se koná v lednu příštího roku a oslaví velký comeback s řadou starých i nových mezinárodních vystavovatelů. H.O.M.i.E. je vždy přitom - v Kolíně nad Rýnem na důležité události imm Cologne: jsme hlavním mediálním partnerem veletrhu nábytku a společně s vystavovatelem imm Cologne Messe a společností Designpost, jsme hlavním spolupořadatelem zahajovacího galavečera.

 

To je také zaměření magazínu H.O.M.i.E. a při sestavování tohoto vydání jsme byli pod vlivem tepla a útulnosti domova. Vzorová kolekce stylových hollywoodských designových kreací, stejně jako příběh o prošívaném nábytku ve stylu zimní prošívané bundy propůjčují oběma designovým trendům nádherný rámec. Slavný fotograf Andreas Bitesnich se pokouší ve fotoreportáži o nábytku aktualizovat momenty „stromu života“ Brada Pitta a to moderním nábytkem. Na YouTube si můžete pod „H.O.M.E.Movie Tree-of-Life“ podívat, jak vznikal tento film. Hluk, hluční sousedé a hlučné děti … tak těm všem je nyní nařízen klid.

 

Nic nezpůsobuje takové rozladění jako nesprávný tón. Dobrou atmosféru dokáže naprosto zničit rušivý element. A spousta sousedů by ještě žila, kdyby se někdo neozval ještě hlasitěji. Hluk dělají vždy ti ostatní. V tomto vydání H.O.M.i.E. odstraňujeme veškeré rušivé efekty a hlučné rušitele. S tímto H.O.M.i.E. si odpočinete a krásně se uvolníte. Třeba ve vysněných postelích pro náruživé spáče, tam najdete svůj klid a pohodu.

 

Vycetovali jsme pro vás za známým architektem Janem Kyzlinkem, ten nám pověděl, jak trávil dětství a jaké stavby obdivuje. H.O.M.i.E. dokonce vycestovalo i za našimi sousedy na Slovensko, abychom pro vás zvěčnili dům u Bratislavy, který je ukázkou dokonalého funkcionalismua minimalismu.

 

Vítejte ve světě H.O.M.i.E. – to je tam, kam člověk rád přichází a rád tam zůstává a pobývá. Náležitě si to vychutnejte.

 

Hodně štěstí do nového roku!

 

 

 

 

Další číslo vychází 17. února 2012.