Wednesday, 29. November 2023
 
   
 


09-10/11

 

H.O.M.i.E.

Září - Říjen 2011

 

 

Editorial

 

Obsah

 

Předplatné 

Dobrý den,

Vítejte ve speciálním vydání magazínu H.O.M.i.E. věnovaném našim koníčkům.

Naleznete zde nápady pro zábavu u vás doma

 

Redakce H.O.M.i.E. se rozhodla, že se s létem jen tak a bez boje nerozloučí. Připravili jsme pro vás speciál určený koníčkům. V H.O.M.i.E naleznete rady, jak zahnat nudu. Váš dům se, díky tomuto vydání, promění v hřiště. Je skutečným rájem pro sběratele a domácí sportovce...

 

Dara Rolins před rokem mnohé překvapila tím, že otevřela obchod s designovým nábytkem a doplňky byDara. H.O.M.i.E. ji navštívil v době pomyslných prvních narozenin, aby se zeptal, co se v Karlíně za ten rok stalo a jaké novinky chystá do budoucna.

 

Základem každého koníčku je prostor. My jsme se rozhodli to pojmout trošku jinak a věnovali jsme prostor regálům a správnému uskladňování pro milovníky pořádku. Nenechte si ujít pět příkladů jako inspirace, kam umístit cenné objekty, se kterými se sběratelé nedokážou rozloučit.

 

Milovníci sportu často proměňují svůj příbytek na tělocvičnu. Nalezli jsme pro vás několik nápadů, kterými se můžete při zařizování inspirovat. V tomto vydání H.O.M.i.E. naleznete inspiraci, jak přenést vašeho koníčka zvenku dovnitř.

 

Téměř žádné hobby nemá tolik příznivců jako vaření. Sporák je nejdůležitějším nástrojem pro šéfkuchaře a kuchařka je jeho biblí. To se ujalo i v Hollywoodu. Z tohoto důvodu přinášíme v tomto H.O.M.i.E. recepty prominentních autorek – kuchařek jako jsou Gwyneth Paltrow nebo Eva Longoria.

 

V tomto čísle H.O.M.i.E. samozřejmě skvělé nápady z oblasti architektury: působivé stavby pro mobilní vyznavače architektury. Představíme vám také auta, která vás bezpečně dovezou do cíle, ať už rádi jezdíte k vodě nebo do divočiny.

 

Užívejte si volný čas u vás doma!

 

 

Další číslo vychází 21. října 2011