Wednesday, 29. November 2023
 
   
 


07-08/11

 

H.O.M.i.E.

Červenec - Srpen 2011

 

 

Editorial

 

Obsah

 

Předplatné 

Dobrý den,

Vítejte v H.O.M.i.E. – čísle na cestách.

Již po třetí nás čeká cesta kolem světa. Světem designu.

 

Svět H.O.M.i.E.: Na 148 stranách letního speciálu přinášíme pocit domova mimo váš domov - 10 míst z každého města: krásné hotely, ekologické budovy, nové designové bary i restaurace, zajímavá kulturní centra a průkopnickou architekturu veřejných budov. Celkem 200 tipů z 20 měst světa. Toto putování po světě designu dostáváte právě s tímto vydáním H.O.M.i.E.

 

Tým H.O.M.i.E. pro vás vytvořil průvodce designovými nápady a inspiracemi, ale i tím, co by vás mohlo zaujmout. Jdeme s časem, začímáme v londýnském Greenwich a pohybujeme se směrem na východ, dle časových zón kolem celého světa. Vše, co doporučíme zaručeně splňuje: objekty, které jsou novinkami posledních 12ti měsíců - nově otevřené, nové zrekonstruované, nebo nově přestavěné. Návrhy, které doporučují zasvěcenci tamních měst, jsou přísně zakázané. Místa, která vyčnívají, najdete právě v tomto H.O.M.i.E.

 

Hotel v Singapuru: Úžasné tři věže na singapurském nábřeží.

Obchod v Miami: Pohybující se štěstí: Garáže Herzog § deMeuron, nové nákupní místo Miami.

Hongkongský klub: Temný, dekadentní, ale super elegantní. Místní designér Tom Dixon je z tohoto party místa nadšený. Do města vtrhnul glamour.

 

H.O.M.i.E. na cestách je profesionální příručka tvůrčí práce architektů po celém světě. Slouží nejen jako portál pro komerční design a architekturu, ale i jako designový průvodce pro cestovatele, kteří mají rádi krásu a inovace, formu a různorodost. Letní číslo, které přestavuje smluvní projekty po celém světě. Tento speciál je důstojným doprovodem na vaší dovolené, slovník klidně nechte doma.

 

Rezervujte si svět, který máme tak rádi a který nám dává skvělý pocit.

 

 

Další číslo vychází 9. září 2011