Monday, 23. May 2022
 
   
 


06-07/11

 

H.O.M.i.E.

Červen - Červenec 2011

 

 

Editorial

 

Obsah

 

Předplatné 

Dobrý den,

vítejte v H.O.M.i.E. – v útulné domácnosti.

 

Senzace: H.O.M.i.E. novinka – film na YouTube pod heslem: Milanolookbook

 

I když je svět kolem nás v neustálém pohybu, chtěli bychom vám s červnovým vydáním H.O.M.i.E. zprostředkovat pocit jistoty domova a k tomu spoustu romantiky.

 

Důvěru chceme vytvořit i prostřednictvím krásných věcí, které dělají z místa, kde žijeme útočiště k odpočinku. Pocit pohody byste měli zažít i tímto vydáním. K tomu vám nabídneme širokou paletu designérských kousků a nápadů na uspořádání vašeho domova.

 

U módy v bydlení přicházíme se sladkou polevou v čokoládově hnědém zabarvení. Klasikou v kuchyni je vaření v páře. A stejně jako minulý rok představuje H.O.M.i.E. i letos aktuální venkovní nábytek před rajskými romantickými malbami. Emoce patří domů.

 

V H.O.M.i.E. najdete jako obvykle kompaktní a komplexní přehled novinek z Veletrhu nábytku v Miláně – největšího veletrhu v oblasti bydlení na světě.

 

Rafinované a perfektně naplánované jsou domy, které jsme navštívili a které vám v tomto vydání představíme. Moderní loft ve Vídni má charakter útulného hnízda, stejně jako ekologický zelený dům ve Španělsku.

 

H.O.M.i.E. je designový magazín pro moderní pojetí života. Obsahem je komfort se vším všudy, sociální kompetence a odpovědnost v tom nejvlastnějším světě. To dokazuje také naše story o vaření, na kterou nás pozval sám slavný designér Matteo Thun. Podávalo se ekologické menu z místních surovin. Aktuální příspěvek o autech ukazuje, jak se kukuřice, bavlna a jiné suroviny postarají o rychlejší tempo při výrobě automobilů.

 

 

HOMiE Filmtip: Prohlédněte si na YouTube naši novinku H.O.M.i.E. film pod vyhledávacím heslem: Milanolookbook od aheadmediahome.

 

Příjemnou zábavu!

 

Další číslo vychází 8. července 2011