Wednesday, 29. November 2023
 
   
 

 

H.O.M.i.E.

Březen 2011

 

 

Editorial

 

Obsah

 

Předplatné 

Dobrý den,

vítejte u nás v H.O.M.i.E.: přinášíme trendy k vám domů!

 

Rok nám začal dobře. Veletrh nábytku v Kolíně nad Rýnem se stal opravdovou domácí hrou H.O.M.i.E.: vyvrcholením prvního důležitého veletrhu v Evropě, kde se objevují hlavní trendy, byla akce H.O.M.i.E. – slavnostní zahájení – Cologne Design Night. Poprvé se konalo velké setkání všech důležitých osobností z oblasti designu. Společnosti imm cologne, H.O.M.i.E., Design Post a Spichern Höfe pozvaly své hosty do krásného sálu Alter Wartesaal. Přišlo 1600 milovníků a protagonistů designu.

 

PŘEKVAPENÍ. Veletrh v Kolíně nad Rýnem a jeho novinky vám – vždy jako první magazín – představíme v tomto vydání. Doprovoďte nás na našem nočním výletu po veletržních stáncích.

 

DOMA JE DOBŘE - za českou architekturou jsme vyrazili do Let u Dobřichovic, kde jsme našli dům zajímavých tvarů i barev. Probrali jsme nové trendy s architektkou Sanjou Keser, která je původně z Bělehradu, ale postarala se o nevšední interiér

kladenské nemocnice, a zastavili se na návštěvě u moderátora Libora Boučka a jeho ženy Jany.

 

iPad DŮM. Fantastická stavba, kterou jsme našli na okraji Vídně, je architektonickou odpovědí na trend chytrých telefonů a ostatních přístrojů. iHouse má ostré hrany, obdélníkové tvary a spoustu světla, navíc je v něm všechno ovládáno co nejjednodušeji.

 

Hodně pohody na cestě po světě i domově,

 

 

Desirée Treichl-Stürgkh

 

Další číslo vychází 30. března 2011,

k dostání v prodejnách Inmedio a Relay.