Wednesday, 29. November 2023
 
   
 

 

H.O.M.i.E.

Prosinec 2010 - Leden 2011

 

 

Obsah

 

PředplatnéHEZKÝ DEN

Vítejte v tajemném H.O.M.i.E.,
nejpříjemnější skrýši na prosinec.

Důležitým úkolem architektury a při zařizování obytných prostor není pouze prezentace, ale také umění ukrýt věci, které jsou sice potřebné, ale není potřeba je mít neustále na očích. Toto vydání H.O.M.i.E. je věnováno kouzelnému efektu zmizení. 

H.O.M.i.E. vám prozradí strategie ukrývání: jak zahalit věci, které nemají být vidět, a ukáže vám funkce, které nejsou na první pohled vidět a dokážou překvapit. Najdete s námi i užitečné rady, jak odstranit skvrny. Středem našeho zájmu o tajemné bytové atrakce se stala rozkládací pohovka na spaní. Nastoupili jsme, abychom zachránili její čest, a přinášíme kulturní historii tohoto denního i nočního snu.
S Robertem Haidingerem vyzkoušíme, jak sedět i ležet na jednom kusu nábytku. 

Pod heslem H.O.M.E.movie najdete nyní k důležitým příběhům tohoto magazínu i odpovídající film. H.O.M.i.E. je trendovým magazínem moderního života. Důkazem toho je, že nás teď najdete na spoustě současných kanálů.
Pod označením  H.O.M.E.MOVIE BOUROULLEC najdete na  YouTube film o filmu s rozhovorem s největšími designérskými oblíbenci H.O.M.i.E. Do září reflektorů se v tomto čísle dostali francouzští bratři, protože jsou pro nás ztělesněním Art designu v moderním způsobu života.  Na jejich design je radost pohledět. 

Užívejte si výhod, které získáváte s  H.O.M.i.E.!

Další číslo vychází 18. února 2011